BONY OBOZOWE OGNIOMISTRZ

11146360_533049610169621_8262780745659006372_o

Od kilku lat zaopatrujemy się w jednym miejscu. Jak zresztą duża część strażaków w powiecie naszym. Ale nie o tym mowa. Druh Mariusz Jakubas i prezes OSP Brzeźnica - Mateusz Żukowski podjeli współpracę w ramach organizowania OBOZU STRAŻACKIEGO w Świętouściu. Każda osoba - środowisko - robiąca zakupy u naszego sojusznika otrzyma bon obozowy. A my będziemy go respektować w ramach rozliczeń za obóz. Zapraszamy
 
 
 

Widniejemy w sieci nadal

W ostatnich dniach mieliśmy atak hakera na stronę - kilkanaście postów jest nieaktualnych. Na bieżąco będziemy uaktualniać. Pozdrawiamy sympatyków.
 

Wspomnijmy Bożę Ciało

bocia

Dnia 19 czerwca 2014 roku w czwartek druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej i procesji ku czci  „Bożego Ciała”. Po zakończeniu eucharystii procesja do czterech ołtarzy z Najświętszym Sakramentem ruszyła ulicami „osiedla” do rynku, następnie  drogą w kierunku Kalwarii by na koniec powrócić na osiedlowe uliczki. Trasę procesji zabezpieczali strażacy wraz  z policjantami którzy na czas przejścia procesji ulicę Kalwaryjską zamknęli dla ruchu kołowego.

 

Kanonizacja - Św. Jan Paweł II

kanwadW dniu 27 kwietnia 2014 roku na wadowickim rynku odbyły się uroczyste obchody  kanonizacji papieży Jana Pawła II i Jana XXIII. Do godziny 8.30 na plac manewrowy JRG Wadowice przybywały delegacje Ochotniczych Straży Pożarnych wraz z pocztami sztandarowymi z terenu powiatu wadowickiego oraz innych części Małopolski. Zbiórkę pododdziału złożonego z członków OSP i 83 pocztów sztandarowych która wyznaczona została na godz. 8.35 przeprowadził dowódca uroczystości kapitan Marek Nowak. Kilka uwag informacyjnych i o godz.8.40 wymarsz pododdziału na wadowicki rynek. Tam wśród kilku tysięcy mieszkańców i pielgrzymów strażacy wzięli udział w mszy świętej polowej której oprawę muzyczną zapewniły połączone siły orkiestr dętych Ochotniczych Straży Pożarnych z Choczni i Kleczy.

 

Odświeżmy pamięć - z maja

calpolW  piątek  23  maja  2014 r. na  boisku  sportowym  w  Brzeźnicy,  po  raz szósty  odbyły  się  zawody  sportowe  organizowane  w  ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska Biega". Impreza  odbywała  się pod honorowym  patronatem   Wójta  Gminy  Brzeźnica, a  jej  organizatorami  byli:

  • Uczniowski Klub Sportowy w Brzeźnicy
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy

Na boisku sportowym klubu LZS NADWIŚLANKA Brzeźnica, amatorzy biegania startowali na różnych dystansach w pięciu kategoriach wiekowych. Między sobą rywalizowały przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych, młodzież oraz dorośli z terenu Gminy Brzeźnica.

 

Inicjatywa ustawodawcza

prawoW dniu 19.05.2014r. w remizie OSP Ustronie Morskie powołany został Komitet Inicjatywy Ustawodawczej w celu dokonania zmiany ustawy o ochronie przeciw pożarowej, tak aby zapewnić strażakom niezawodowym, którzy ucierpieli w związku z prowadzonymi działaniami ratowniczymi lub ćwiczeniami, zasiłek chorobowy albo świadczenie rehabilitacyjne na okres niezdolności do pracy.

 

 

Podpisanie Umowy - Remont, przebudowa i budowa w budynku

stopka po ryby

 

Strona 10 z 24

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Reklama
Reklama

NASZA STRAŻ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj5
mod_vvisit_counterWczoraj57
mod_vvisit_counterW tym tygodniu99
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu334
mod_vvisit_counterW tym miesiącu919
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu1257
mod_vvisit_counterWszyscy69107

wfos