DOTACJA MSWIA 2018

DOTACJA MSWIA 2018

 

Informujemy, że Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, reprezentowany przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej przyznał dotację na organizację obozu ratowniczego dla członków MDP w wysokości 47 905,00 złotych,
co w przeliczeniu na jednego uczestnika wynosi 399,21 złotych.

  

  

W/W DOTACJA SPOWODUJE OBNIŻENIE KOSZTÓW PO STRONIE UCZESTNIKÓW W WYSOKOŚCI 300,00 ZŁOTYCH, A KWOTA 99,21 ZŁ ZOSTANIE PRZEZNACZONA NA ORGANIZACJĘ, CAŁODNIOWEJ, AUTOKAROWEJ WYCIECZKI DO USTKI, KTÓRA NIE BYŁA PRZEWIDZIANA NA ETAPIE KALKULOWANIA KOSZTÓW OBOZU. W PROGRAMIE PLANOWANEJ WYCIECZKI ZNAJDĄ SIĘ M.IN. ZWIEDZANIE BUNKRÓW BLUCHERA, ZWIEDZANIE LATARNI MORSKIEJ, ODWIEDZINY W JEDNOSTCE RATOWNICZO - GAŚNICZEJ NR 3 W USTCE ORAZ REJS STATKIEM PO BAŁTYKU.


 

NASZA STRAŻ

wfos