Zabawy edukacyjne dla Przedszkola

przed022018

Po prawej stronie pojawiły się dwie z wielu edukacyjnych bajek przygotowanych przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Bardzo fajna forma edukacyjna dla dzieci w wieku 6-10 lat. W tygodniu ochrony przeciwpożarowej naszą jednostkę odwiedziło łącznie 120 - tu maluchów z Przedszkola Samorządowego w Brzeźnicy. To właśnie dla nich przygotowaliśmy kino edukacyjne, gdzie w jakże fajny sposób mali "kinomaniacy" mogli dowiedzieć się jak alarmować o pożarze, co robić gdy wybuchnie pożar w lesie, domu czy szkole. Po tych kilku minutowych filmach dzieci zwiedziły boksy strażackie, a następnie uczestniczyły w zabawach na przygotowanym dla nich specjalnie placu zabaw. Można to wszystko zobaczyć na zdjęciach poniżej, jak i na Facebooku Przedszkola
przed012018
przed042018
przed052018
przed062018
Reklama
Reklama

NASZA STRAŻ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj22
mod_vvisit_counterWczoraj28
mod_vvisit_counterW tym tygodniu106
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu197
mod_vvisit_counterW tym miesiącu633
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu956
mod_vvisit_counterWszyscy72567

wfos