WIELKANOC - ORGANIZACJA

WIELKANOC - ORGANIZACJA

W  dniu  31 marca (sobota od godz. 7.00 do godz. 18.00) strażacy z  OSP  Brzeźnica  będą pełnić 12 godzinną  wartę  przy  Grobie  Pańskim w  Kościele  Parafialnym  Pw. NSPJ w Brzeźnicy, a 1 kwietnia (niedziela) uczestniczyć we mszy rezurekcyjnej  (zbiórka – remiza OSP Brzeźnica godz.  5.20).
 
W związku z powyższym  proszę  o  rzetelne  sprawdzenie   stanu   swojego   umundurowania (marynarka,  spodnie   wyczyszczone oraz należycie wyprasowane,  przyszyte guziki). Zbiórka i miejsce stacjonowania podobnie jak w latach ubiegłych w sali katechetycznej na plebani.
Wzależności od możliwości zawodowych, organizacyjnych i potrzeb własnych  proszę  wpisać  się  na  listę (u Naczelnika) w dogodnym dla siebie czasie.

Uczestnictwo w  w/w  uroczystościach  obowiązkowe.

OSP   BRZEZINKA

(od Piątek  godz.  19.00  -   do Sobota  godz.   7.00)

OSP  BRZEŹNICA

SOBOTA  (godz.  7.00  –  18.00)

NASZA STRAŻ

wfos