Zdarzenie z udziałem osobówki i motocyklisty

Zdarzenie z udziałem osobówki i motocyklisty

We wtorek 13 marca w centrum Brzeźnicy tuż po godzinie 14:00 zdarzył się groźny wypadek.  Na skrzyżowaniu drogi krajowej 44 z ulicą Kalwaryjską w Brzeźnicy doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.

oso_2018

 

 

oso_20181

Kierujący pojazdem marki peugeot wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ulicą Krakowską motocykliście. Na miejscu zdarzenia jako pierwsza pojawiła się policja a ze stanowiska dowodzenia PSP w Wadowicach dyżurny zadysponowano strażaków  z JRG Wadowice, OSP Brzeźnica, OSP Brzezinka oraz Zespół Ratownictwa Medycznego ze Skawiny. Kierowcy osobówki nic poważnego się nie stało ale ze względy na ciężki stan mężczyzny jadącego motocyklem lekarz ZRM-u zadecydował o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego który przetransportował mężczyznę do krakowskiego szpitala. Przez dłuższy czas ruch pojazdów w tym miejscu był zablokowany. Policja ustala okoliczności tego wypadku.

NASZA STRAŻ

wfos