1% - dużo nam może pomóc

1procent_web

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy po raz kolejny kieruje prośbę do wszystkich którym bezpieczeństwo  naszej małej społeczności nie jest obojętne. Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnicy przez ostatnie lata rozwija się bardzo dynamicznie. Pierwsze tego dowody to termomodernizacja jak również remont pomieszczeń kuchennych i sanitariatów w remizie. Wraz z odnowioną elewacją
w remizie naszej zaczęło tętnić życie. Dom Strażaka w Brzeźnicy to miejsce spotkań naszej młodzieży strażackiej, to miejsce gdzie organizowane są akcje honorowego krwiodawstwa. Dzięki staraniom i wsparciu wielu osób, w tym także Państwa za co szczególnie dziękowałem w 2013 roku, na uroczystościach majowych w naszej straży rozpoczął służbę nowoczesny i profesjonalny samochód pożarniczy marki MAN. Ostatnie lata to także wiele godzin prywatnego czasu, który druhowie naszej straży poświęcili na wyszkolenie. Dzisiaj mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że nasza straż jest w pełni przygotowana, aby dbać o bezpieczeństwo naszych mieszkańców.

Jednakże to wszystko nie było by możliwe, gdyby nie sponsorzy i darczyńcy. Wśród tej grupy jesteście także, Wy – mieszkańcy, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję. Działalność nas – strażaków, jest także, całkowicie społeczna – a jedyną motywacją do podejmowania tych wyzwań jest dobro społeczeństwa.

My Brzeźniccy Strażacy, poczuwając się do odpowiedzialności i wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom dokonaliśmy wszelkich starań, aby w 2013 roku wymienić samochód pożarniczy. Niestety nie było by to możliwe, bez długoletnich zobowiązań finansowych, jakie musieliśmy zaciągnąć. Zobowiązań, które musimy spłacić. Dziś zwracamy się z gorącym apelem do Państwa o

PRZEKAZANIE 1%

Podjęcie tej decyzji nie wiąże się dla żadnego z nas – z wyłożeniem funduszy z własnych skromnych portfeli. Nie trzeba dokonywać żadnych przelewów. Są to pieniądze z pozostałego – nieodliczonego podatku, który już „fiskus” pobrał od  Naszych dochodów. Poniżej jest przykład w jaki sposób należy wypełnić w części „I” i „J”. Bardzo prosimy o dokładne wpisanie nr KRS 0000116212 (poz. 123) oraz celu szczegółowego 1%: Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnicy, 34-114 (poz. 126).  Pozycja 124 – to właśnie 1% nieodliczonego podatku – dla każdego z nas inna.

1procent_web

Reklama
Reklama

NASZA STRAŻ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1
mod_vvisit_counterWczoraj46
mod_vvisit_counterW tym tygodniu199
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu290
mod_vvisit_counterW tym miesiącu797
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu884
mod_vvisit_counterWszyscy73615

wfos