SYLWESTER 2018

W ostatni wieczór 2017 roku tj. 31 grudnia w sali CKiP w Brzeźnicy o godzinie 19 rozpoczął się „Strażacki Bal Sylwestrowy” którego organizatorem była Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnicy. Tuż po godzinie dziewiętnastej przybyli pierwsi goście których w imieniu organizatorów przywitała Urszula Antos. Panie w pięknych sylwestrowych kreacjach, panowie w nienagannie skrojonych garniturach zajmowali miejsca przy stolikach im wskazanych.

stylwe_2

Po obiedzie głos zabrał prezes naszej OSP Mateusz Żukowski który życzył wszystkim gościom wspaniałej szampańskiej zabawy. Oprawę muzyczną tego jedynego i niepowtarzalnego w roku wieczoru wziął na siebie zespół „CARO”. Jak obiecali tak też zrobili. Rozbawili gości i nie wiadomo kiedy wybiła magiczna godzina 24.00. Były wystrzały korków szampana, były życzenia i pokazy sztucznych ogni.

stylwe_1

A potem znowu tańce i świetna zabawa aż do rana. Nie sposób pominąć zasługi szefa kuchni Przemka którego propozycja na sylwestrowe menu została nagrodzona gromkimi brawami i dedykacją muzyczną. Wspaniale bawiącym się gościom życzymy wszystkiego dobrego w nowym 2018 roku i mówimy„Do zobaczenia”. Zaangażowanym w organizację sylwestrowego balu druhom składamy serdeczne podziękowanie. Za wszelaką pracę by to przedsięwzięcie było zrealizowane na najwyższym poziomie jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Reklama
Reklama

NASZA STRAŻ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1
mod_vvisit_counterWczoraj46
mod_vvisit_counterW tym tygodniu199
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu290
mod_vvisit_counterW tym miesiącu797
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu884
mod_vvisit_counterWszyscy73615

wfos