Groźny wypadek w Nowych Dworach

Groźny wypadek w Nowych Dworach

Dnia 22 września w piątek tuż przed godziną 18 na drodze powiatowej w miejscowości Nowe Dwory (gmina Brzeźnica) doszło do wypadku komunikacyjnego. Kierujący samochodem fiat seicento mężczyzna prawdopodobnie w skutek nadmiernej prędkości na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał ze swojego pasa i uderzył w betonowy mostek. Świadkowie zdarzenia wezwali pomoc. Dyżurny stanowiska kierowania komendy powiatowej PSP w Wadowicach zadysponował do wypadku strażaków z JRG Wadowice, z OSP Brzeźnica, OSP Marcyporęba,

nowedwo1

policję a także Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczyli teren akcji ratowniczej i zajęli się poszkodowanym mężczyzną. Z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do wadowickiego szpitala. Na tym odcinku drogi przez cały czas ruch odbywał się wahadłowo. Policja ustala okoliczności tego wypadku. Strażacy apelują o ostrożność: na wszystkich drogach jest mokro, ślisko i niebezpiecznie. O nieszczęście więc nietrudno.

nowedwo2

NASZA STRAŻ

wfos