Pożar poddasza w Brzezince

Pożar poddasza w Brzezince

W środę  dnia 20 września tuż po godzinie 17.20 służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze poddasza domu mieszkalnego w Brzezince (gmina Brzeźnica). Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Wadowicach zadysponował na miejsce zdarzenia zastęp z JRG Wadowice a także strażaków-ratowników OSP Brzezinka, OSP Brzeźnica, OSP Marcyporęba orazpolicję.  

brzez3

Przybyli na miejsce akcji strażacy szybko opanowali i ugasili pożar który nie zdążył się rozprzestrzenić na pozostałą część budynku. Straty są jednak duże. W chwili pożaru właścicieli nie było w domu. Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zwarcie w instalacji elektrycznej. Wadowicka policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.
brzez1
brzez2
brzez4

NASZA STRAŻ

wfos