Pożar poddasza w Brzezince

W środę  dnia 20 września tuż po godzinie 17.20 służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze poddasza domu mieszkalnego w Brzezince (gmina Brzeźnica). Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Wadowicach zadysponował na miejsce zdarzenia zastęp z JRG Wadowice a także strażaków-ratowników OSP Brzezinka, OSP Brzeźnica, OSP Marcyporęba orazpolicję.  

brzez3

Przybyli na miejsce akcji strażacy szybko opanowali i ugasili pożar który nie zdążył się rozprzestrzenić na pozostałą część budynku. Straty są jednak duże. W chwili pożaru właścicieli nie było w domu. Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zwarcie w instalacji elektrycznej. Wadowicka policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.
brzez1
brzez2
brzez4
Reklama
Reklama

NASZA STRAŻ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj37
mod_vvisit_counterWczoraj38
mod_vvisit_counterW tym tygodniu205
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu237
mod_vvisit_counterW tym miesiącu544
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu967
mod_vvisit_counterWszyscy65139

wfos