Wypadek na KRAJÓWCE

Wypadek na KRAJÓWCE

Od kilkunastu godzin w powiecie wadowickim pada deszcz i pogorszyły się warunki drogowe: jest mokro i ślisko. O wypadek czy kolizję nietrudno. W niedzielę 20.08 po godzinie 14:00 na drodze krajowej nr 44 między Ryczowem a Kossową doszło do groźnego zdarzenia. Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie najprawdopodobniej nie dostosowując prędkości do warunków na drodze i wjechał do rowu. Na miejsce zadysponowano strażaków z JRG Wadowice oraz OSP Brzeźnica, policję a także Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się jedną poszkodowaną osobą.

kraj1

Przez kilkadziesiąt minut ruch pojazdów w tym miejscu odbywał się wahadłowo. Policja ustala okoliczności tych zdarzeń i apeluje do kierowców o ostrożność za kierownicą. Według prognoz synoptyków, deszczowa pogoda ma nam towarzyszyć do wtorku 22.08. Uważajcie!

NASZA STRAŻ

wfos