Tragedia w Łączanach

W nocy z niedzieli  13.08 na poniedziałek 14.08 około godziny 3:30 27-letni kierowca fiata cinquecento z niewiadomych przyczyn wjechał do kanału w Łączanach. Na wpół zatopiony pojazd zauważył przypadkowy przechodzień. Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków z JRG Wadowice, OSP Brzeźnica, Łączany a także policję i Zespół Ratownictwa Medycznego. Niestety na pomoc mężczyźnie było już za późno. Policja ustala okoliczności tej tragedii.

lokan

Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tego zdarzenia. Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich, kierowca najprawdopodobniej jechał sam. Prokuratura zleciła wykonanie sekcji zwłok.

mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu237
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu967