Zawody sportowo - pożarnicze

Zawody sportowo - pożarnicze

W dniu 4 czerwca bieżącego roku odbyły się gminne zawody sportowo - pożarnicze zorganizowane na boisku sportowym w Łączanach. Do zawodów przystąpiło dziesięć jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z miejscowości: Beczyn, Brzezinka, Brzeźnica, Chrząstowice, Kopytówka, Łączany, Marcyporeba, Paszkówka, Sosnowice i Tłuczań,    oraz Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z OSP Łączany i Marcyporęba.

 

z2017_2

 

Zawody odbyły się w dwóch konkurencjach: bieg sztafetowy oraz ćwiczenia bojowe. Nad ich przebiegiem czuwała Komisja Sędziowska złożona z druhów Gminy Tomice. z2017_1Impreza  przebiegała w bardzo miłej atmosferze, przy panującej pięknej pogodzie , dopingu licznie zgromadzonych na trybunach gości oraz muzyce orkiestry dętej. Poza konkurencją wystąpili również najmłodsi uczestnicy: „Ogniki” z OSP Marcyporęba i drużyna dzieci z OSP Łączany. z2017_3Po zaciętej rywalizacji wszystkich drużyn przewodniczący Komisji Sędziowskiej ogłosił wyniki. Puchary i nagrody ufundował Wójt Gminy Brzeźnica. Drużyna OSP Brzeźnica zajęła piąte miejsce.

NASZA STRAŻ

wfos