WIELKANOC 2017

WIELKANOC 2017

W I E L K A N O C  2017 r.

W dniu 14 kwietnia (piątek od godz. 19.00 do godz. 7.00 w sobotę) strażacy z  OSP  Brzeźnica będą pełnić 12 godzinną wartę przy Grobie Pańskim w Kościele Parafialnym pw. NSPJ w Brzeźnicy, a 16 kwietnia (niedziela) uczestniczyć we mszy rezurekcyjnej (zbiórkaremiza OSP Brzeźnica, godz. punktualnie  5.20). 

W związku z powyższym proszę o rzetelne sprawdzenie stanu swojego umundurowania (bluza, spodnie wyczyszczone oraz należycie wyprasowane, przyszyte guziki ). Zbiórka i  miejsce  stacjonowania  podobnie  jak w  latach ubiegłych w sali  katechetycznej  na  plebani.

W zależności od możliwości zawodowych, organizacyjnych i potrzeb własnych  proszę  wpisać  się  na  listę  (u Naczelnika) w  dogodnym  dla  siebie  czasie.

 

Uczestnictwo w  w/w  uroczystościach  obowiązkowe.

OSP  BRZEŹNICA

(Piątek od  godz.  19.00 do 1.00 – od godz. 1.00 do  godz.   7.00  Sobota)

OSP   BRZEZINKA 

SOBOTA  (od godz.  7.00    do  godz.  19.00)

 

NASZA STRAŻ

wfos