Przekażmy 1%

Przekażmy 1%

My Strażacy Ochotniczej Straży w Brzeźnicy, poczuwając się do odpowiedzialności i wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom dokonaliśmy wszelkich starań, aby w 2013 roku wymienić samochód pożarniczy. Niestety nie byłoby to możliwe, bez długoletnich zobowiązań finansowych, jakie musieliśmy zaciągnąć.

 

pit

 

 

Zobowiązań, które musimy spłacić.

 

Dziś zwracamy się z gorącym apelem do Państwa o przekazanie naszej organizacji 1% podatku.

Są to pieniądze z pozostałego – nieodliczonego podatku, który już „fiskus” pobrał od  naszych dochodów. Poniżej jest przykład w jaki sposób należy wypełnić w części „I” i „J”. Bardzo prosimy o dokładne wpisanie nr KRS 0000116212 (poz. 123) oraz celu szczegółowego 1%: Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnicy, 34-114 (poz. 126).  Pozycja 124 – to właśnie 1% nieodliczonego podatku – dla każdego z nas inna.

 

 

NASZA STRAŻ

wfos