Porządki WIELKANOCNE

Porządki WIELKANOCNE

spr_wiel3W sobotę przed niedzielą palmową jak co roku strażacy OSP Brzeźnica stawili się na zbiórce przed remizą której celem było „ porządkowanie wiosenne” między innymi: terenu wokół strażnicy, drogi dojazdowej do kościoła parafialnego oraz parkingu samochodowego i terenu do niego przyległego.

Wykonano również porządkowanie kuchni i świetlicy oraz sprzątano w samochodach, boksach  garażowych i kotłowni. Druhowie sprawnie rozdzielili zadania między sobą i przystąpili do pracy. Nie sposób pominąć obecności i zaangażowania druhów z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej....

Najpierw wszyscy czyścili pobocza  jezdni z żużlu, piachu i suchych liści, zamiatali chodnik i plac przed plebanią. Na koniec wszystkie zebrane nieczystości załadowano na przyczepę i wywieziono.  Efektem pracy najmłodszych druhów było kilka worków (160 l.) pozbieranych pomiędzy parkingiem a stadionem sportowym i boiskiem szkolnym śmieci. Po czterech godzinach intensywnej pracy zakończyliśmy Wielkanocne sprzątanie.

Zarząd składa serdeczne podziękowania za zaangażowanie:

Antos Baqrtłomiej Antos Grzegorz Antos Krzysztof Antos Tadeusz
Bernaś Jan Bolech Gabrujel Gawełda Jakub Korabik Łucja
Mędrysa Arkadiusz Naglik Adrian Orzechowski Piotr Pamuła Konrad
Pamuła Jerzy Podobiński Grzegorz Szydłowski Mirosław Szydłowski Mateusz
Szydłowski Mariusz Tyrała Kamil Waga Kacper  

NASZA STRAŻ

wfos