Porządki WIELKANOCNE

spr_wiel3W sobotę przed niedzielą palmową jak co roku strażacy OSP Brzeźnica stawili się na zbiórce przed remizą której celem było „ porządkowanie wiosenne” między innymi: terenu wokół strażnicy, drogi dojazdowej do kościoła parafialnego oraz parkingu samochodowego i terenu do niego przyległego.

Wykonano również porządkowanie kuchni i świetlicy oraz sprzątano w samochodach, boksach  garażowych i kotłowni. Druhowie sprawnie rozdzielili zadania między sobą i przystąpili do pracy. Nie sposób pominąć obecności i zaangażowania druhów z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej....

Najpierw wszyscy czyścili pobocza  jezdni z żużlu, piachu i suchych liści, zamiatali chodnik i plac przed plebanią. Na koniec wszystkie zebrane nieczystości załadowano na przyczepę i wywieziono.  Efektem pracy najmłodszych druhów było kilka worków (160 l.) pozbieranych pomiędzy parkingiem a stadionem sportowym i boiskiem szkolnym śmieci. Po czterech godzinach intensywnej pracy zakończyliśmy Wielkanocne sprzątanie.

Zarząd składa serdeczne podziękowania za zaangażowanie:

Antos Baqrtłomiej Antos Grzegorz Antos Krzysztof Antos Tadeusz
Bernaś Jan Bolech Gabrujel Gawełda Jakub Korabik Łucja