Spotkanie opłatkowe w SA PSP w Krakowie

Spotkanie opłatkowe w SA PSP w Krakowie

opl13_5W dniu 21 grudnia 2013 roku jedenastu druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy uczestniczyło w V Spotkaniu Opłatkowym Małopolskich Strażaków.Wspotkaniu, które było organizowane po raz V, brzeźniccy strażacy uczestniczyli już po raz IV. Delegacja nasza wspólnie z delegacjami z całego województwa małopolskiego przy współudziale ks. kardynała Stanisława Dziwisza - metropolity krakowskiego, Prezesa Zarządu Wojewódzkiego - Edwarda Siarki, Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego nadryg. Andrzeja Mroza, Marszałka Województwa Małopolskiego - Marka Sowy, Wojewody Małopolskiego - Jerzego Milera wysłuchała okolicznościowych życzeń, występów grup artystycznych i połamała się opłatkiem.

opl13_1

opl13_2

opl13_3

opl13_4

opl13_5

NASZA STRAŻ

wfos