Spotkanie opłatkowe małopolskich strażaków

Spotkanie opłatkowe małopolskich strażaków

op_1W dniu 22 grudnia 2012 roku dziewięciu druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy uczestniczyło w IV Spotkaniu Opłatkowym Małopolskich Strażaków.Wspotkaniu, które było organizowane po raz IV, brzeźniccy strażacy uczestniczyli już po raz III. 22 grudnia 2012 roku (sobota) delegacja nasza wspólnie z delegacjami z całego województwa małopolskiego przy współudziale ks. kardynała Stanisława Dziwisza - metropolity krakowskiego, Prezesa ZG ZOSP RP w Warszawie - Waldemara Pawlaka, Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego gen. Andrzeja Mroza, Wojewody Małopolskiego - Jerzego Milera wysłuchała okolicznościowych życzeń, odsłuchała występów grup artystycznych i połamała się opłatkiem.

 

op_2

op_3

op_4

op_5

op_6

Naszą Ochotniczą Straż Pożarną reprezentowali druhowie: Mateusz Żukowski, Tadeusz Antos, Jan Bernaś, Kazimierz Nicieja, Wojciech Pamuła, Kamil Pamuła, Arek Mędrysa, Mateusz Szydłowski oraz Grzegorz Podobiński. SERDECZNIE DRUHOM DZIĘKUJEMY.

 

NASZA STRAŻ

wfos