ZOSTAŃ SPONSOREM
ZOSTAŃ SPONSOREM

Ochotnicza Straż Pożarna jest jedną z nielicznych organizacji pozarządowych, która bez względu na sytuację gospodarczą czy polityczną, w dzień i w noc ratuje ludzkie życie, co wiąże się z ciągłym narażaniem swojego zdrowia, a także życia. By spełniać swoje powołanie, ciągle musimy udoskonalać nasze umiejętność oraz dokonywać zakupów nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu oraz umundurowania, by jeszcze szybciej i skuteczniej nieść pomoc. Zatem zwracamy sie do Państwa o wsparcie naszej jednostki.

Firmy oraz osoby zainteresowane wsparciem finansowym naszej jednostki mogą wpłacać dowolne kwoty na nasze konto. Przekazane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu oraz umundurowania potrzebnego podczas akcji. Gwarantujemy, że wszystkie otrzymane od Państwa środki zostaną rozsądnie rozdysponowane.
Bank Spółdzielczy Brzeźnica
49 8112 0008 0000 0752 2000 0010


Jeśli nie możecie Państwo wesprzeć naszej jednostki finansowo, zasponsorujcie nas jednorazowym zakupem lub przekazeniem sprzętu strażackiego, sportowego, komputerowego, AGD oraz innych rzeczy potrzebnych w naszej remizie.

W sprawie sponsoringu Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy prosimy o kontakt z dh Mateuszem Żukowskim pod nr telefonu 504-901-939 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


"Pomagając strażakom ochotnikom-pomagasz sobie!"

To właśnie dzięki wsparciu finansowemu dobrych ludzi możemy się pochalić naszymi osiągnięciami:
 
POSIADAMY SPRZĘT NA MIASRĘ XXI WIEKU. SPRZĘT KTÓRY SŁUŻY SPOŁECZEŃSTWU.
ZADAM PYTANIE - CO BY SIĘ STAŁO GDYBY STRAŻY W BRZEŹNICY NIE BYŁO? GDYBY NIE MIALI TAKIEGO SPRZĘTU?

fac4_man

ORGANIZUJEMY LETNIE I ZIMOWE FORMY WYPOCZYNKU DLA DZIECI. KSZTAŁTUJEMY MŁODE CHARAKTERY.

rog

UCZYMY PIERWSZEJ POMOCY W SZKOŁACH, MŁODZIEŻ NALEŻĄCĄ DO NASZEJ MŁODZIEŻOWEJ DRUŻYNY POŻARNICZEJ.

kpmdp1

DBAMY O NASZĄ REMIZĘ ZARÓWNO Z ZEWNĄTRZ, JAK I W ŚRODKU. NA SALI NASZEJ MOŻNA ORGANIZOWAĆ BARDZO PRZYJEMNE KAMERALNE PRZYJĘCIA.

rem1

NASZA STRAŻ

wfos