Zebranie z rodzicami

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Informuję, że zebranie z rodzicami dzieci które wyjeżdżają na Obóz Sportowo - Pożarniczy w Świętouściu, odbędzie się w dniu 4 lipca 2014 roku o godzinie 17.00 w remizie Ochotnbiczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy (34-114 Brzeźnica, ul. Kalwaryjska 9).

Na zebranie proszę przynieść wypełnione karty zdrowia dzieci. NA SPOTKANIE NIE PRZYCHODZĄ UCZESTNICY.

 

Obóz zatwierdzony

ob189Informujemy, że Małopolski Kurator Oświaty zatwierdził naszą formę letniego wypoczynku w Świętouściu. Zatwierdzone zgłoszenie zostało zapisane pod numerem sygnatury MAL/843/20140612.
  
"Już za parę dni, za dni parę.... weźmiesz plecak swój i gitarę.....pożegnania kilka słów... [...] Uwaga obóz, na moją komendę... [...]"

 

Kilka informacji obozowych

oboz1Obóz zbliża się wielkimi krokami. Umieszczamy zatem pierwsze zadanie dla uczestników - no i po części ich rodziców. proszę w terminie do 12 czerwca 2014 roku proszę podać drogą mailową - rozmiar koszulki jakie nosi dziecko. Potrzebne to jest w celu zamówienia koszulek obozowych. Proszę w mailu się podpisać - abyśmy nie popełnili błędu w dopasowaniu koszulki do uczestnika.

Poniżej jest karta zdrowia, którą nalezy pobrać, wydrukować i wypełnić. Rodzice muszą ją dostarczyć na zebranie przed obozowe które odbędzie się w dniach około 1- 2 lipiec. O tym dokładnie będziemy jeszcze informować.

 

Służba na imprezie CAŁA POLSKA BIEGA

calpol2W piątek 23 maja 2014 r.na boisku sportowym w Brzeźnicy, po raz szósty odbyły się zawody sportowe organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska Biega". Impreza odbywała się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Brzeźnica - Panna Bogusława Antosa, a jej organizatorami byli:

 

 

Karta ratownicza - news

KARTA_RAT_WWW

 

Porządki WIELKANOCNE

spr_wiel3W sobotę przed niedzielą palmową jak co roku strażacy OSP Brzeźnica stawili się na zbiórce przed remizą której celem było „ porządkowanie wiosenne” między innymi: terenu wokół strażnicy, drogi dojazdowej do kościoła parafialnego oraz parkingu samochodowego i terenu do niego przyległego.

Wykonano również porządkowanie kuchni i świetlicy oraz sprzątano w samochodach, boksach  garażowych i kotłowni. Druhowie sprawnie rozdzielili zadania między sobą i przystąpili do pracy. Nie sposób pominąć obecności i zaangażowania druhów z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej....

 

spo_HDK

 

Strona 11 z 24

<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>
Reklama
Reklama

NASZA STRAŻ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2
mod_vvisit_counterWczoraj39
mod_vvisit_counterW tym tygodniu270
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu324
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1074
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu1200
mod_vvisit_counterWszyscy68005

wfos