Odszedł na wieczną wartę...

strW dniu 5 kwietnia 2011 roku w Tłuczani miały miejsce uroczytości pogrzebowe śp. druha Kazimierza Struzika. W uroczystościach pogrzebowych uczestniczyły m.in. poczty Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Brzeźnica, orkiestra Dęta OSP Zygodowice oraz druhowie z macierzystej jednostki OSP. Druh śp. Kazimierz Struzik w OSP Tłuczań pełnił w ubiegłuch latach funkcję naczelnika, a obecnie skarbnika. Cześć jego pamięci!!!  Fotogaleria z uroczystości pogrzebowych.
 

Obóz - ruszamy z rekrutacją

pmalObóz strażacki to wspaniała forma spędzenia czasu wolnego dla dzieci i młodzieży. Jest to również wspaniała okazja do przeżycia przygody, nauczenia się podstawowych zasad współpracy w grupie, sprawdzenia swoich umiejętności w zakresie ratownictwa medycznego, wodnego i pożarniczego. A wszystko to tak przygotowane, abyśmy pamiętali tę przygodę przez długi czas...
Jeżeli macie Państwo jakieś pytania proszę o kontakt Mateusz Żukowski 504-901-939 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

Pogrzeb Naczelnika z Alwerni

02Druhowie znaszej jednostki weszli w skład delegacji Zarządu Gminnego ZOSP RP w Brzeźnicy, która  uczetniczyła w pogrzebie druha śp. Jerzego Wojtonia. Druh Jerzy Wojtoń Naczelnik OSP Alwernia zginął tragicznie w czasie trwania akcji ratowniczej przy dogaszaniu pożaru Klasztoru w Alwerni. W uroczystościach pogrzebowych z OSP Brzeźnicy uczestniczyli: Prezes OSP - dh. Mateusz Żukowski oraz Wiceprezes OSP - dh.Tadeusz Antos. Więcej na ten temat można poczytać tutaj.
 

Ratownikiem być - to zaszczyt.

oboz1Już pojawiła się kompleksowa informacja na temat Obozu Strażackiego "RATOWNIKIEM BYĆ - TO ZASZCZYT" organizowanego przez Ochoniczą Straż Pożarną w Brzeźnicy. Więcej w zakładce w "GÓRNYM MENU" oraz u Prezesów i opiekunów MDP.
 
Obóz odbędzie się w dniach 28.07-15.08.2011 w miejscowości Rogowo nad morzem. Atrakcyjny program oparty na sztuce pożarniczej i ratownictwa medycznego, wykwalifikowana kadra, bliskość morza (60m) i ...
 

Zimowisko strażackie

image0005Od 31 stycznia 2011 roku do 4 lutego 2011 roku przedstawiciele Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy uczestniczyli w Zimowisku Strażackim w Ustroniu. Nie tylko świetnie odpoczywaliśmy, ale mieliśmy wspaniałą okazję poznać uroki wędrowania po górach (Orłowa, Czantoria i Kaskady Rodła pod Baranią Górą), nauczylismy się udzielać pierwszej pomocy, obsługiwać sprzęt łącznościowy, jak również odwieziliśmy JRG Ustroń oraz Centralę Beskidzkiego GOPR-U. Wszystkich chętnych zapraszamy do galerii.

 

Redaktorzy tej strony mile widziani

Proszę o podpowiedzi cochcielibyście, aby było na naszej stronie. Ponadto jeżeli ktoś z was ma ochotę zaangażować się w redagowanie tej strony to czekam na takowe informacje. Oczywiście pełna pomoc z mojej strony jest zagwarantowana. Czekam zatem na zgłoszenia się redaktorów pod adresem mailowym  osp[et]ospbrzeznica.pl.
 

Prace nad fotogalerią

Obecnie trwają pracę nad przygotowaniem ciekawej fotogaleri na naszej stronie. Jeżeli macie jakieś propozycje co już zamieścić można, jakie praktyczne aspekty powinna nasza galeria mieć proszę podzielcie się nimi. Piszcie na naszą skrzynkę osp[et]ospbrzeznica.pl .Wszelkie propozycje są mile widziane. Jeżeli posiadacie w domu zdjęcia które warto by zamieścić w galerii Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP w Brzeźnicy to ślijcie. Także mile widziane zdjęcia wydrukowane - należy je zeskanować lub przynieść do mnie - to sam mogę je poskanować.
 

Strona 25 z 26

<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 następna > ostatnia >>
Reklama
Reklama

NASZA STRAŻ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj17
mod_vvisit_counterWczoraj49
mod_vvisit_counterW tym tygodniu188
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu323
mod_vvisit_counterW tym miesiącu692
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu1208
mod_vvisit_counterWszyscy74718

wfos