Przygotowania do WIELKANOCY

prezJuż za parę dni będziemy obchodzić Święta Wielkanocy. Zgodnie z tradycjami pielęgnowanymi od kilkunastu lat nasza jednostka jest zaangażowana w szereg prac związanych z przygotowaniem terenu wokół Kościoła. Druhny, druhowie oraz członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej zwracam się do Was z prośbą o pomoc w pracch porządkowych w najbliższą sobotę. Zbiórka o godzinie 08.30 pod remizą.
Ponadto proszę o kontakt z druhem Naczelnikiem w celu ustalenia terminu warty przy grobie Jezusa.
 

Odszedł na wieczną wartę...

strW dniu 5 kwietnia 2011 roku w Tłuczani miały miejsce uroczytości pogrzebowe śp. druha Kazimierza Struzika. W uroczystościach pogrzebowych uczestniczyły m.in. poczty Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Brzeźnica, orkiestra Dęta OSP Zygodowice oraz druhowie z macierzystej jednostki OSP. Druh śp. Kazimierz Struzik w OSP Tłuczań pełnił w ubiegłuch latach funkcję naczelnika, a obecnie skarbnika. Cześć jego pamięci!!!  Fotogaleria z uroczystości pogrzebowych.
 

Obóz - ruszamy z rekrutacją

pmalObóz strażacki to wspaniała forma spędzenia czasu wolnego dla dzieci i młodzieży. Jest to również wspaniała okazja do przeżycia przygody, nauczenia się podstawowych zasad współpracy w grupie, sprawdzenia swoich umiejętności w zakresie ratownictwa medycznego, wodnego i pożarniczego. A wszystko to tak przygotowane, abyśmy pamiętali tę przygodę przez długi czas...
Jeżeli macie Państwo jakieś pytania proszę o kontakt Mateusz Żukowski 504-901-939 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

Pogrzeb Naczelnika z Alwerni

02Druhowie znaszej jednostki weszli w skład delegacji Zarządu Gminnego ZOSP RP w Brzeźnicy, która  uczetniczyła w pogrzebie druha śp. Jerzego Wojtonia. Druh Jerzy Wojtoń Naczelnik OSP Alwernia zginął tragicznie w czasie trwania akcji ratowniczej przy dogaszaniu pożaru Klasztoru w Alwerni. W uroczystościach pogrzebowych z OSP Brzeźnicy uczestniczyli: Prezes OSP - dh. Mateusz Żukowski oraz Wiceprezes OSP - dh.Tadeusz Antos. Więcej na ten temat można poczytać tutaj.
 

Ratownikiem być - to zaszczyt.

oboz1Już pojawiła się kompleksowa informacja na temat Obozu Strażackiego "RATOWNIKIEM BYĆ - TO ZASZCZYT" organizowanego przez Ochoniczą Straż Pożarną w Brzeźnicy. Więcej w zakładce w "GÓRNYM MENU" oraz u Prezesów i opiekunów MDP.
 
Obóz odbędzie się w dniach 28.07-15.08.2011 w miejscowości Rogowo nad morzem. Atrakcyjny program oparty na sztuce pożarniczej i ratownictwa medycznego, wykwalifikowana kadra, bliskość morza (60m) i ...
 

Zimowisko strażackie

image0005Od 31 stycznia 2011 roku do 4 lutego 2011 roku przedstawiciele Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy uczestniczyli w Zimowisku Strażackim w Ustroniu. Nie tylko świetnie odpoczywaliśmy, ale mieliśmy wspaniałą okazję poznać uroki wędrowania po górach (Orłowa, Czantoria i Kaskady Rodła pod Baranią Górą), nauczylismy się udzielać pierwszej pomocy, obsługiwać sprzęt łącznościowy, jak również odwieziliśmy JRG Ustroń oraz Centralę Beskidzkiego GOPR-U. Wszystkich chętnych zapraszamy do galerii.

 

Redaktorzy tej strony mile widziani

Proszę o podpowiedzi cochcielibyście, aby było na naszej stronie. Ponadto jeżeli ktoś z was ma ochotę zaangażować się w redagowanie tej strony to czekam na takowe informacje. Oczywiście pełna pomoc z mojej strony jest zagwarantowana. Czekam zatem na zgłoszenia się redaktorów pod adresem mailowym  osp[et]ospbrzeznica.pl.
 

Strona 24 z 25

<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 następna > ostatnia >>
Reklama
Reklama

NASZA STRAŻ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj10
mod_vvisit_counterWczoraj31
mod_vvisit_counterW tym tygodniu41
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu221
mod_vvisit_counterW tym miesiącu686
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu1443
mod_vvisit_counterWszyscy71664

wfos