Redaktorzy tej strony mile widziani

Proszę o podpowiedzi cochcielibyście, aby było na naszej stronie. Ponadto jeżeli ktoś z was ma ochotę zaangażować się w redagowanie tej strony to czekam na takowe informacje. Oczywiście pełna pomoc z mojej strony jest zagwarantowana. Czekam zatem na zgłoszenia się redaktorów pod adresem mailowym  osp[et]ospbrzeznica.pl.
 

Prace nad fotogalerią

Obecnie trwają pracę nad przygotowaniem ciekawej fotogaleri na naszej stronie. Jeżeli macie jakieś propozycje co już zamieścić można, jakie praktyczne aspekty powinna nasza galeria mieć proszę podzielcie się nimi. Piszcie na naszą skrzynkę osp[et]ospbrzeznica.pl .Wszelkie propozycje są mile widziane. Jeżeli posiadacie w domu zdjęcia które warto by zamieścić w galerii Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP w Brzeźnicy to ślijcie. Także mile widziane zdjęcia wydrukowane - należy je zeskanować lub przynieść do mnie - to sam mogę je poskanować.
 

Kulig, tak się bawi młodzieżówka

13 lutego 2010 roku zorganizowaliśmy sobie kulig. Po pierwszej części zbiórki, spakowani wyjechaliśmy pod starą "kuźnię" w Brzezince skąd ruszył nasz kulig. Kilkukilometrowa trasa spod "kuźni", aż po wał przeciwpowodziowy rzeki Wisły okazała się niezła trasą. Nieujeżdżona droga,  cała w białym czystym śniegu stała się powodem wielkiej frajdy. Kilku saneczkowy kulig, ciągnięty przez traktor (prawie na stanie OSP) zamykał narciarz. Po zakończeniu kuligu, wszyscy jeszcze długo dyskutowaliśmy nad tą przygodą przy ciepłej herbacie, skrzącym się ogniu i pysznej kiełbasie. Podsumowując ten wypad należy wspomnieć o stratach. Niestety straciliśmy jedne z oparć sanek. 

 

Wizyta w JRG Wadowice

30 stycznia 2010 roku przedstawiciele Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy uczestniczyli w zwiedzaniu Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Wadowicach. Nie tylko zwiedzaliśmy jednostkę, ale również mogliśmy poznać sprzęt, a nawet czynnie uczestniczyć w jego praktycznym zaprezentowaniu. Wszystkich chętnych zapraszamy do galerii.

 

Strona 24 z 24

<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 następna > ostatnia >>
Reklama
Reklama

NASZA STRAŻ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj5
mod_vvisit_counterWczoraj57
mod_vvisit_counterW tym tygodniu99
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu334
mod_vvisit_counterW tym miesiącu919
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu1257
mod_vvisit_counterWszyscy69107

wfos