Zakończony remont

rem1Dobiegł końca remont Remizy OSP Brzeźnica. Ocieplenie ścian, wymiana stolarki okiennej oraz wymiana drzwi garażowych. to głowne prace wykonywane na tym obiekcie. Remont ten został współfinansowany z funduszy Urzędu Marszałkowskiego z programu "Małopolskie Remizy" oraz z funduszy Urzędu Gminy w Brzeźnicy.

ZARZĄD OSP BRZEŹNICA DZIĘKUJE WÓJTOWI GMINY BRZEŹNICA - druhowi Bogusławowi Antosowi, za wsparcie udzielone naszej jednostce.
 

Ślady naszej działalności

OSP w Brzeźnicy zwraca się do mieszkańców wsi Brzeźnica z uprzejmą prośbą o udostępnienie dokumentów, zapisów, fotografii związanych z działalnością OSP w celu aktualizacji kroniki strażackiej, strony internetowej oraz przygotowania prezentacji dorobku 85 lat działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy.

Dysponujemy sprzętem fotograficznym i komputerowym dzięki, któremu nie zachodzi potrzeba wypożyczenia (opuszczenia dokumentów, fotografii z waszych domów) od prawnego właściciela. Całość zabiegu, polegającego na zrobieniu zdjęcia i jego komputerowej obróbce zajmuje do 20 minut u Państwa w domu.

Kontakt:
Mateusz Żukowski - Prezes OSP
504-901-939
GG 2983811

 

PRZETARG - samochód

prezZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Na podstawie art. 92 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2010r. Nr 113, poz. 759) informuję, że w przeprowadzonym przez Ochotniczą Straż Pożarną w Brzeźnicy postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn.: „Dostawa samochodu ciężarowego dla OSP Brzeźnica”


 

Obóz zatwierdzony

oboz1Zatwierdzono wypoczynek!
Właśnie został zatwierdzony wypoczynek o nazwie: Obóz Strażacki
"Ratownikiem być to zaszczyt".
Sygnatura: MAL/1058/20110708.
 

ZAWIADOMIENIE - PRZETARG

prezZawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty przetargowej na "Modernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy: termomodernizacja (docieplenie ścian), wymiana okien, drzwi i bram garażowych"

 

 
 

SESJA - Rady Gminy Brzeźnica

24 czerwca odbyła się VIII Sesja Rady Gminy, która rozpoczęła się od przyjęcia protokołu z VII Sesji. Kolejnym punktem obrad, była informacja Wójta Gminy o bieżącej działalności międzysesyjnej. W trakcie posiedzenia radni przyjęli uchwałę w sprawie udzielenia dotacji celowej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy. Dotacja ta zostanie przeznaczona na dofinansowanie zakupu samochodu służącemu ochronie przeciwpożarowej. W sesji w dniu 24 czerwca uczestniczyli druhowie: Mateusz Żukowski (Prezes OSP Brzeźnica) oraz Marek Antos (Przewodniczący Komisji Rewizyjnej OSP Brzeźnica). W trakcie spotkania druh Prezes podziękował radnym za jednogłośnie przyjęte uchwały dotyczące przyznania dotacji zarówno na zakup samochodu oraz termomodernizację naszej remizy.

 

PRZETARG - Dostawa samochodu ciężarowego

prezBrzeźnica: Dostawa samochodu ciężarowego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy
Numer ogłoszenia: 178455 - 2011; data zamieszczenia: 29.06.2011

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy

 

 

Strona 22 z 25

<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 następna > ostatnia >>
Reklama
Reklama

NASZA STRAŻ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj22
mod_vvisit_counterWczoraj28
mod_vvisit_counterW tym tygodniu106
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu197
mod_vvisit_counterW tym miesiącu633
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu956
mod_vvisit_counterWszyscy72567

wfos