Obóz zatwierdzony

oboz1Zatwierdzono wypoczynek!
Właśnie został zatwierdzony wypoczynek o nazwie: Obóz Strażacki
"Ratownikiem być to zaszczyt".
Sygnatura: MAL/1058/20110708.
 

ZAWIADOMIENIE - PRZETARG

prezZawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty przetargowej na "Modernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy: termomodernizacja (docieplenie ścian), wymiana okien, drzwi i bram garażowych"

 

 
 

SESJA - Rady Gminy Brzeźnica

24 czerwca odbyła się VIII Sesja Rady Gminy, która rozpoczęła się od przyjęcia protokołu z VII Sesji. Kolejnym punktem obrad, była informacja Wójta Gminy o bieżącej działalności międzysesyjnej. W trakcie posiedzenia radni przyjęli uchwałę w sprawie udzielenia dotacji celowej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy. Dotacja ta zostanie przeznaczona na dofinansowanie zakupu samochodu służącemu ochronie przeciwpożarowej. W sesji w dniu 24 czerwca uczestniczyli druhowie: Mateusz Żukowski (Prezes OSP Brzeźnica) oraz Marek Antos (Przewodniczący Komisji Rewizyjnej OSP Brzeźnica). W trakcie spotkania druh Prezes podziękował radnym za jednogłośnie przyjęte uchwały dotyczące przyznania dotacji zarówno na zakup samochodu oraz termomodernizację naszej remizy.

 

PRZETARG - Dostawa samochodu ciężarowego

prezBrzeźnica: Dostawa samochodu ciężarowego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy
Numer ogłoszenia: 178455 - 2011; data zamieszczenia: 29.06.2011

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy

 

 

Pożar w Brzeźnicy

koralWdniu 24 czerwca 2011 roku o godzinie 14:50 Ochotnicza Straż Pożarna z Brzeźnicy została zaalarmowana do pożaru zakładu produkcyjnego "Koral" w Brzeźnicy. W działaniach brali udział strażacy z JRG Wadowice oraz ochotnicy z OSP Marcyporęba i OSP Tłuczań. Pełna relacja z działań została opisana na portalu www.wadowice24.pl z bogatą galerią zdjęć oraz filmem.
  
Serdecznie dziękuję za dzisiejszą służbę zaangażowanym druhom - Prezes.
 

PRZETARG - Modernizacja budynku OSP

prezModernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy: termomodernizacja (docieplenie ścian), wymiana okien, drzwi i bram garażowych

Numer ogłoszenia: 164239 - 2011; data zamieszczenia: 13.06.2011
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane

 

 

II Miejsce na ZAWODACH

zsp112 czerwca 2011 roku na boisku sportowym w Brzeźnicy odbyły się Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek ochrony przeciwpożarowej z terenu Gminy Brzeźnica. W tym roku po raz pierwszy w zawodach uczestniczyły, aż cztery Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze oraz dziewięć sekcji seniorów. Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnicy do zawodów przygotowała zarówno sekcję Młodzieżową i sekcje seniorów. Rywalizacja była zacięta, a pomiędzy zespołami ułamki sekund decydowały o zajętych miejscach.

 

 

Strona 21 z 24

<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 następna > ostatnia >>
Reklama
Reklama

NASZA STRAŻ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj5
mod_vvisit_counterWczoraj57
mod_vvisit_counterW tym tygodniu99
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu334
mod_vvisit_counterW tym miesiącu919
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu1257
mod_vvisit_counterWszyscy69107

wfos