Strażacki Bal Sylwestrowy 2011/2012

image0056Taka jedna .... szampańska noc w roku. Dziękuję Wszystkim Państwu, którzy zechcieli, tę jedyną sylwestrową noc spędzić na Strażackim Balu Sylwestrowy organizowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną w Brzeźnicy. Dziękuję za wspaniałą zabawę oraz za wsparcie okazane naszej jednostce. Do siego roku.
   
 

Biwak MDP

biw11W dniach 3-4 września 2011 roku został zorganizowany biwak dla członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Brzeźnicy. Zorganizowany biwak odbył się na Ośrodku Wypoczynkowym Zakładu Karnego w Ponikwi. Uczestnicy nie tylko zdobyli szczyt Góry Leskowiec, ale również brali udział w zajęciach z pierwszej pomocy, łączności, sportowych oraz w grze nocnej. Już niedługo zamieścimy pełną fotogalerię.
    
 
 

Ćwiczenia Chrząstowice

cwi11

24 września 2011 roku około godziny 16.30 wydostające się kłęby dymu z budynku byłej Szkoły Podstawowej w Chrząstowicach spowiły całą miejscowość. Szybko rozprzestrzeniający się pożar uniemożliwił ucieczkę przebywającym tam dzieciom. Z budynku dobiegały krzyki i nawoływania o pomoc.

Gęsty dym ograniczył również widoczność dla poruszających się użytkowników drogi, o czym przekonał się kierowca pojazdu marki Fiat Cinquecento pod koła którego wpadł pieszy.  

 

Zakończony remont

rem1Dobiegł końca remont Remizy OSP Brzeźnica. Ocieplenie ścian, wymiana stolarki okiennej oraz wymiana drzwi garażowych. to głowne prace wykonywane na tym obiekcie. Remont ten został współfinansowany z funduszy Urzędu Marszałkowskiego z programu "Małopolskie Remizy" oraz z funduszy Urzędu Gminy w Brzeźnicy.

ZARZĄD OSP BRZEŹNICA DZIĘKUJE WÓJTOWI GMINY BRZEŹNICA - druhowi Bogusławowi Antosowi, za wsparcie udzielone naszej jednostce.
 

Ślady naszej działalności

OSP w Brzeźnicy zwraca się do mieszkańców wsi Brzeźnica z uprzejmą prośbą o udostępnienie dokumentów, zapisów, fotografii związanych z działalnością OSP w celu aktualizacji kroniki strażackiej, strony internetowej oraz przygotowania prezentacji dorobku 85 lat działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy.

Dysponujemy sprzętem fotograficznym i komputerowym dzięki, któremu nie zachodzi potrzeba wypożyczenia (opuszczenia dokumentów, fotografii z waszych domów) od prawnego właściciela. Całość zabiegu, polegającego na zrobieniu zdjęcia i jego komputerowej obróbce zajmuje do 20 minut u Państwa w domu.

Kontakt:
Mateusz Żukowski - Prezes OSP
504-901-939
GG 2983811

 

PRZETARG - samochód

prezZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Na podstawie art. 92 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2010r. Nr 113, poz. 759) informuję, że w przeprowadzonym przez Ochotniczą Straż Pożarną w Brzeźnicy postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn.: „Dostawa samochodu ciężarowego dla OSP Brzeźnica”


 

Obóz zatwierdzony

oboz1Zatwierdzono wypoczynek!
Właśnie został zatwierdzony wypoczynek o nazwie: Obóz Strażacki
"Ratownikiem być to zaszczyt".
Sygnatura: MAL/1058/20110708.
 

Strona 21 z 25

<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 następna > ostatnia >>
Reklama
Reklama

NASZA STRAŻ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj10
mod_vvisit_counterWczoraj31
mod_vvisit_counterW tym tygodniu41
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu221
mod_vvisit_counterW tym miesiącu686
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu1443
mod_vvisit_counterWszyscy71664

wfos